(0)

[email protected]
Пн. - Нд. 09:00 - 21:00
(098) 6902340
Новини
Назад16.11.2018

Шабо Family Reserve Cabernet Sauvignon на Villa d'Este Wine Symposium

Shabo Family Reserve Cabernet Sauvignon 2014 на Villa d'Este Wine Symposium

Сьогодні ми розповімо про вино, яке стало українською сенсацією на світовій винній події Villa d'Este Wine Symposium (8 листопада, Італія) – про Cabernet Sauvignon, урожай 2014 року, колекцію Family Reserve SHABO.

2014 рік – ідеальний рік для червоних вин. Було багато сонця, а південний вітер приносив винограду тепло степу та морський бриз. Виноградні ягоди Каберне Совіньйон буквально ввібрали енергію цих стихій! Можна сказати, що у 2014 році у терруарі Шабо панували ідеальні кліматичні умови для створення Великих вин.

Лози Каберне Совіньйон, яким цього року виповнилося майже 15 років, виростають на трьох гектарах середньосуглинистого ґрунту. Ця земля багата на вапняк, що формує у вині сильний характер!

2014-го ми не поспішали збирати врожай. Грона винограду були зрізані вручну лише наприкінці жовтня. Ми були впевнені – час настав, і кожна ягода досягла тієї ідеальної зрілості, коли вона готова переродитись у самобутній шляхетний напій.

Коли ми зробили перший ковток Cabernet Sauvignon урожаю 2014 року, стало зрозуміло, що на це вино чекає цікава доля. Але, зізнатися, результати перевершили наші очікування!

Втім, ще до дегустації в Італії це вино мало чималий успіх на престижних винних конкурсах – 11 золотих та срібних медалей, отриманих у Брюсселі, Сан-Франциско, Нью-Йорку та ін.

Вино Cabernet Sauvignon урожаю 2014 року входить до лімітованої колекції Family Reserve Shabo. А це лише 2100 пляшок, у кожної – свій індивідуальний номер. Вино має великий потенціал пляшкової витримки – до 20 років. Наразі воно зберігається в ідеальних умовах у старовинному підземному винному сховищі «Винного дому Шабо» (5 метрів під землею).

Shabo Family Reserve Cabernet Sauvignon 2014 на Villa d'Este Wine Symposium

Нагору