(0)

[email protected]
Пн. - Нд. 09:00 - 21:00
(098) 6902340
Екскурсія

Екскурсія на завод у Шабо 2022

Інформація надана виключно з інформаційною метою. Наш магазин не організовує та не проводить екскурсії.

На заводі Шабо тема культури вина розкрита всеосяжно та з великою емоційною силою. Тривалість екскурсії з дегустацією – близько 3-х годин, гостей супроводжують високопрофесійні гіди.

Екскурсійні програми захоплюючі та різноманітні. Тут все дихає історією, тут все надихає сучасністю. Поціновувачі благородних напоїв, відвідавши чудові старовинні об`єкти — двохсотлітній Королівський, Хересний, двоярусний підвали, підземні сховища та ін., мають можливість познайомитися з історією вина та самобутністю терруару Шабо.

Нікого не залишить байдужим величні архітектурні комплекси, унікальні об`єкти сучасного мистецтва, незвичайні експозиції ландшафтного дизайну, розташовані на території «Центру культури вина Шабо»: єдиний в Україні пам`ятник виноградній лозі, арт-ансамбль «Трилогія виноградної лози», галерея Shabo Art Centre, мультимедійна скульптура Фонтан Діоніса, музейний лабіринт, грузинський марані, два музейні кінозали, альпійська гірка, музей «Шабо» та ін.

Винороби компанії «Шабо» не мають секретів від споживачів. Тому перед гостями «Центру культури вина Шабо» відчинені двері всіх підрозділів підприємства: сучасне відділення з прийому та переробки винограду, гігантське підземне виносховище, відділення елітних вин Shabo, оснащене обладнанням нового покоління; потужний комплекс коньяків, бренді та виноградної горілки Shabo, Будинок ігристих вин Shabo. І все це — у безпосередній близькості від виноградників терруару Шабо.

Для зручності гостей у Шабо відкрито фірмовий бутік, в якому представлений весь асортимент Shabo – понад 80 найменувань продукції найвищої якості, такоє тут можна придбати сувеніри. Поруч із «Центром культури вина Шабо» розташувався затишний ресторан «Шабський дворік», де гідним супроводом до будь-якої страви виступають тихі та ігристі вина, бренді, коньяки та виноградна горілка Shabo.

Розклад екскурсій: 10:00, 13:00, 16:00.

Замовити екскурсію можна за телефоном: +38 (048) 7000210

Екскурсійні програми:

1.Екскурсія «Стандарт» без дегустації, тривалість 1,5 години – вартість 280 грн.
2. Екскурсія «Стандарт» з дегустацією, тривалість 2,5 години, дегустаційна лінійка – 6 зразків продукції Shabo – вартість 360 грн.
3. Екскурсія VIP без дегустації, тривалість 2,5 години – вартість 650 грн.
4. Екскурсія VIP з дегустацією, тривалість 3,5 години, дегустаційна лінійка – 7 зразків продукції Shabo преміум-класу - вартість 900 грн.

Квитки на екскурсію купуйте передчасно у касі Центру культури вина Шабо. Звертаємо Вашу увагу, що відвідування екскурсій особами до 18 років із дегустацією заборонено згідно Закону України. Відвідування екскурсій із домашніми тваринами заборонено.


ДЕГУСТАЦІЯ 2022

Дегустація – один із найемоційніших акордів екскурсійної програми. Проходить вона у розкішних дегустаційних залах – Кришталевому та Білому. Білий зал розташувався у виносховищі – в безпосередній близькості від сучасного обладнання виноробства, а Кришталева зала – глибоко під землею, в оточенні дубових бариків. Під час дегустації гості сповна можуть насолодитися високою якістю продукції Shabo, отримати вичерпну інформацію про еногастрономію - правила підбору вина до страв, долучитися до мистецтва дегустації.

Асортимент дегустацій

Дегустація у рамках екскурсії СТАНДАРТ (360грн)

Дегустаційна закуска: крекер.

Дегустація у рамках екскурсії VIP (900 грн)

Дегустаційна закуска: хліб, сир твердих сортів.