(0)

[email protected]
Пн. - Нд. 09:00 - 21:00
(098) 6902340
Новини
Назад26.01.2020

Відповідне вино до кожного знаку зодіаку

Шукаєте вино, яке відповідає вашій духовній стороні? Цей список вин пропонує новий спосіб поєднання вин на додачу до зірок.

Ми всі були там: так багато вин із яких складно вибрати і що скуштувати далі. А якщо ми маємо можливість поєднувати вина з їжею, погодою і навіть зі святом, то чому б не спробувати поєднувати їх зі своїм знаком зодіаку?

Очевидно, це почалося як кумедний експеримент, а не як духовна подорож. Проте ми не можемо повірити, наскільки добре ці вина відповідають кожному знаку! Плюс, винна пара зодіаку спонукає нас пробувати щось нове, те, що ідеально підходить для нашої особистості!

земні знаки зодіаку

Земні знаки зодіаку: Телець, Діва та Козеріг


Спробуйте: Асіртіко, Шенен Блан, Гаме, Гренаш, Мурведр, Монтепульчано, Піно Нуар та Зінфандель.

Земні знаки найбільше відомі тим, що вони начебто приземлені. Вони, як правило, надійні, працелюбні та одержимі якістю.

Виходячи з цього, ваш винний зодіак дивиться на вина, які виражають землю, з якої вони походять. Крім того, вони мають бути чимось приємним після важкого робочого дня.

Тільці
Ви сильні, амбітні та любите життєві зручності. Спробуйте купаж GSM від Rhone або декадентський Chateauneuf-du-Pape.

Діви
Ви люблячі та ніжні, але практичні. Ваша індивідуальність добре поєднується з тонким смаком божоле або піно нуар, які повністю відображають істину про те, де вони ростуть.

Козероги
Ви прагматичні, амбітні та серйозні. Ви ідеально підходить для багатих, але простих ароматів Монтепульчано d'Abruzzo або сміливого, кріпленого Primitivo.

знаки вогню зодіаку

Знаки вогню: Овен, Лев та Стрілець

Спробуйте: Барбера, Каберне-Фран, Грюнер Вельтлінер, Неро д'Авола, Санджовезе, Сіра та Вальполічелла

Теплі, емоційні й дуже незалежні, вогняні знаки неможливо знайти зупинені, що вони вирішують завдання. Вони – це життя вечірки, які люблять стежити за тим, щоб усім довкола було так само весело, як і їм.

Так що не тільки ідеальні вина привабливі для знаків вогню, їм ще підійдуть гостріші ноти та вища кислотність, які поставлять такі вина в центр уваги.

Овни
Ви впевнені, конкурентоспроможні та прямолінійні. Спробуйте сміливий, карколомний Грюнер Вельтлінер або дуже популярну Барбера.

Леви
Ви оптимістичні, яскраві та більше, ніж саме життя. Сира, що сильно виділяється, з Нового Світу ідеально підходить для вас. Або незабутній аромат Amarone della Вальполічелла.

Стрільці
Ви гнучкі, інтелектуальні та схильні до пристрасті. Вам добре підійдуть складні ноти Каберне-фран або Санджовезе, що неймовірно адаптується.

водні знаки зодіаку

Знаки води: Рак, Скорпіон, Риби.

Спробуйте: суміш Бордо, Каберне-совіньйон, Фалангіна, Мальбек, Мерло, Неббіоло, Темпранільо та Віон'є

З усіх знаків ті, хто народився під знаком Води, мають тенденцію бути найбільш заспокійливими та інтуїтивними. Вдумливі, дбайливі та проникливі. По суті, вони - найкращий друг, якому ви телефонуєте щоразу, коли втрачаєте роботу, кращого друга або божеволієте.

Тому не дивно, що вина, які відповідають цьому знаку зодіаку, найкраще збігаються з гладкими та складними винами, без яких найкраща частина світу не може обійтися.

Рак
Ви споріднені, загадкові та привабливі. Спробуйте тонку грацію Мерло чи спробуйте розгадати історичні складності суміші Бордо.

Скорпіон
Ви сильні, наполегливі, передбачливі. Ваш знак дуже добре поєднується з яскравою сміливістю Бароло або димною інтенсивністю іспанського Темпранільйо.

Риби
Ви жалісливі, романтичні та химерні. Ваш знак добре підходить для багатих, повних ароматів аргентинського Мальбека, або легких, динамічних ароматів Каберне-Совіньйон.

знаки повітря зодіаку

Знаки повітря: Близнюки, Терези та Водолій

Спробуйте: Шампанське, Шардоне, Менсія, Пті Вердо, Рислінг, Совіньйон-блан і Цвайгельт.

Повітряні знаки є найбільш пристосовуваними та податливими із знаків. Вони відомі своєю чарівністю, соціальною грацією та здатністю змінюватися в залежності від ситуації. Будь-хто, хто колись зустрічався з театральним актором, точно знає, про яку людину ми говоримо тут.

Зберіть все це разом, і ваш найкращий вибір для цього знака – це щось легке, виразне та чітке, яке добре поєднується з багатьма ситуаціями: від серйозних дегустаційних залів до галасливих вечірок!

Близнюки
Ви живі, різнобічні та виразні. Спробуйте ароматний Совіньйон-блан з Нового Світу або відкрийте пляшку шампанського.

Терези
Ви чесні, чемні і поблажливі. Можливо, добре збалансований рислінг або неперевершений Херес вам цілком підійде.

Водолій
Ви логічні, ексцентричні та дотепні. Традиційні, але дивовижні аромати, які ви отримуєте в Пті Вердо або Шаблі, вам підійдуть найбільше.

таблиця вин та знаків зодіаку

Можливо, перевірка зірок - це щоденне заняття, чи, можливо, це безглуздо. Тим не менш, будь-який шанс, що ви скуштуєте нове вино або подивіться на старого фаворита свіжим поглядом і з нового боку – це шанс, який ви повинні використати! Принаймні так сказав мій гороскоп цього тижня.

Нагору